Recenzja koncertu w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club
Recenzja koncertu w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club

W dniu 25 lipca odbył się koncert ktorego pomysłodawcą był Łukasz Stolarek wystąpiły trzy znakomite zespoły. Rozpoczął zespół AIRSIDE preferujący melodyjnego rocka. z każdym kolejnym zespołem muzyka była coraz bardziej ostra. Drugim zespołem, który wystąpił na gościnnej scenie Klubu Barka Live Music Club był zespół PIPPERMINT SHOT zaś jako trzeci zespół INSOMNIA. Mnie najbardziej podobali się wokaliści/wokalistki z poszczególnych zespołów. Był  to wyjątkowy muzyczny wieczór a przemyślany line up poszczególnych występów zapewnił wyjątową muzyczną ucztę

Koncert Finałowy Karuzela 2013
Koncert Finałowy Karuzela 2013

https://www.facebook.com/events/327769157362768/?context=create

Halloween w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club
Halloween w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club

Zapraszamy w dniu 31 października do Klubu Muzycznego Barka Live Music Club na zabawę halloweenową. Gwiazdą wieczoru będzie zespół DIRTY GROUND i dj Conrado wkrótce więcej szczegółów. Po koncercie odbędzie się Jam Session zapowiedzieli się min Izabela Suchecka, Piotr Lemon Kowalski, Dariusz Samoraj i inni.....

Dirty Ground zespół z przesłaniem
Dirty Ground zespół z przesłaniem

W dniu 26 października na scenie Klubu Muzycznego Barka Live Musixc Club wystąpił zespół Dirty Ground. Występ był nagrywany jak i wszystkie autoprezentacje podczas VI Ogólnopolskiego Przeglądu Muzycznego Karuzela 2013. Zespół pokazał się z najlepszej możliwie strony. Przemawiała przez nich energia zarówno w warstwie muzycznej jak i zachowaniu scenicznym. Był to istny show na scenie a przed sceną grupa fanów zespołu gorąco odbierających ich występ. W tym dniu na barce wydażyło się wiele zajawek artystycznych bo przecież występowały min Rh Blues, Engram, Florence Jekins Project ten ostatni użyczył swojej doskonałej aparatury na koncert. Było miło wszystkie zespoły wspierały się wzajemnie - więcej takich koncertów.

Zaproszenie dla Lecha Wojciechowskiego
Zaproszenie dla Lecha Wojciechowskiego

Zapraszam Cię Lechu do Kapituły ART PROMOTION'S ASTG w uznaniu Twoich zasług i osiągnięć, a także postawy którą prezetujesz, w realizacji pomysłów na różnorodne wydażenia artystyczne . Twoja osoba w tym gremium znacznie poprawi jakość w tworzeniu niekomercyjnych wydarzeń muzycznych z niezależnej sceny muzycznej, jak i również w promowaniu "jeszcze nie znanych"

Pierwszy dzień koncertów w ramach Ogólnopolskiego Przeglądu Muzycznego Karuzela 2013
Pierwszy dzień koncertów w ramach Ogólnopolskiego Przeglądu Muzycznego Karuzela 2013

W pierwszym dniu Ogólnoposkiego Przeglądu Muzycznego Karuzela 2013 wystąpiły cztery zespoły THE NUTS z Bielska Białej, LoseControl z Kielc, FIREFLOWER z Kielc oraz zespół z Warszawy MOLECULAR. W ocenie Jury poziom wykonawczy był na bardzo wysokim poziomie. Każdy z zespołów reprezentował inny styl muzyczny, w każdym zespole na wyróżnienie zasługiwały inne czynniki. O ile w zespole The NUTS dominowało przy ocenie zgranie zespołu, w przypadku LoseControl brzmienie i kultura sceniczna, w przypadku FIREFLOWER wspaniały głos i warsztat wokalny wokalistki, otyle w przypadku MOLECULAR wspaniałe rify gitarowe - bez wątpienia w tym dniu był on najlepszym gitarzystą. Na uwagę i wyróznienie zasługuje zespół MOLECULAR, który utworzył wydarzenie na FB co spowodowało większą niż na innych zespołów frekwencję.

Głosowanie o nagrodę publiczności
Głosowanie o nagrodę publiczności

Podczas koncertów eliminacyjnych będzie można głosować na wybrany przez siebie zespół przy pomocy Kart do głosowania. Chętni do głosowania na swój ulubiony zespół mogą nabyć Kartę do głosowania za jedynie 5 zł Wpływy ze sprzedaży Kart do głosowania będą zasilałać nagrodę publiczności oraz koszty organizacyjne.

Przejdź na
ASTG.pl


Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
94,443 unikalne wizytyRealizacja: Paweł Pulit
Copyright PHP-Fusion 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU AGPL v3.
ART PROMOTIONS ASTG
Tagi: astg, art promotions, zespoły, koncerty, blues session