Super koncert w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club
Super koncert w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club
Informację o zespole ,,Na Wylot":
Na Wylot to nietypowe konstrukcje muzyczne próbujące ukryć się w przebraniu przyjemnych dźwięków.
Band tworzy 6 mężczyzn między 20 a 30 rokiem życia. Ich muzyka jest jak kobieta idealna: piękna, przyjemna oraz inteligentna i pozytywnie zaskakująca.
Jej granie sprawia muzykom szczególną satysfakcję, a to dlatego, że aby ją w pełni zrozumieć, trzeba w nią wejść całym umysłem.
Zespół ten można polecić zarówno osobom poszukującym nowych brzmień, jak i chcącym się po prostu rozerwać.
Mimo wszystkich swoich zboczeń harmonicznych, chłopaki naprawdę dają czadu!
Informację o zespole ,,Phoenix Croon":

Phoenix Croon rockowo-metalowa grupa z dużą ilością nastrojowego grania. W brzmieniu miesza wpływy liryczne i motywy thrash-metalu połączone z pięknym, delikatnym, kobiecym głosem. Jest to bardzo energetyczna muzyka i wspaniałe widowisko. Ze względu na wyjątkowe połączenie stylów, każdy odnajdzie w ich twórczości  emocje, których szuka.

Obecnie grupa występuje w składzie- Eliza Przewalska- wokal, Paweł Rudy Rutkowski- bas/drugi wokal, Tomek Paradowski- gitara oraz Paweł Hevi Pawłowski- perkusja i gra z pełną mocą!

Aura zespół zagra koncert w dniu 27 kwietnia w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club
Aura zespół zagra koncert w dniu 27 kwietnia w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club

AURA

Aura to warszawskie trio w skład którego wchodzą: Michał Szczerbiec, Kuba Gołębiowski i Milena Załęska. Szczególną uwagę zwraca zjawiskowa wokalistka, Milena. Obdarzona świetnym zmysłem improwizatorskim i pełną paletą wokalnych barw, potrafi wzniecić ogień w każdym facecie i rozbudzić wszystkie nasze zmysły.
Grupa gra głównie akustyczne covery (od Stinga po blues rockowe standardy) w ciekawych i nietuzinkowych, własnych aranżacjach na dwie gitary akustyczne.

https://www.youtube.com/channel/UCNHl1wSVMS8enOUibZgrhJQ?feature=watch
http://www.facebook.com/pages/AURA/140887402746495Scream Maker recenzja koncertu w dniu 13 kwietnia w klubie Muzycznym Barka Live Music Club
Scream Maker recenzja koncertu w dniu 13 kwietnia w klubie Muzycznym Barka Live Music Club

W dniu 13 kwietnia na scenie Klubu Muzycznego Barka Live Music Club odbył się koncert trzech zespołów The Y, Scream Maker, SteelFire. Poziom wykonawców był na bardzo wysokim poziomie brylowały zespoły Scream Maker i SteelFire dając olbrzymią porcję rocka na najwyższym poziomie. Publiczność gorąco powitała zespoły dając głośny aplauz oraz wymuszając liczne bisy. Zespoły były idealnie zgrane i brzmiały fantastycznie niektórzy wręcz twierdzili że covery w ich wykonaniu były lepsze niż w oryginale. Organizatorem tego wydarzenia artystycznego był pomysłodawca zespół Scream Maker w osobie genialnego wokalisty Sebastiana. W imieniu Klubu Muzycznego Barka Live Music Club skladam podziękowania za zorganizowanie na gościnnej scenie tego koncertu. Zespół Scream Maker ma w swoim dorobku liczne sukcesy min zwycięstwo w V Międzynarodowym Przeglądzie Muzycznym Karuzela 2011 oraz liczne suporty przed gwiazdami polskiego i światowego rocka i mim zdaniem zasługuje na osiągnięcie znaczącej i ugruntowanej pozycji wśród polskich wykonawców, czego z całego serca życzę tym sypatycznym muzykom....

Recezja koncertu Zazuu i PGR 23 marca w Klubie Muzycznym Barka LIVE Music Club
Recezja koncertu Zazuu i PGR 23 marca w Klubie Muzycznym Barka LIVE Music Club

W dniu 23 marca w klubie Muzycznym Barka Live Music Club odbył się koncert laureatów Przeglądów Muzycznych Karuzela. Pierwszym zespołem był zespół Zazuu, który wprowadził publicznośc w dobry nastrój grając łagodnego rocka. Repertuar zespołu to własne kompozycje i ciekawe niebanalne aranżacje. Zespół był nagradzany oklaskami i był w dobrym kontakcie z publicznością. Drugim zespołem była hard rockowa formacja PGR. Trzon zespołu stanowi rodzina Wardzińskich. Spiewał zarówno ojciec jak i syn. Te dwa głosy idealnie współbrzmiały a zespół znakomitych profesjonalnych instrumentalistów nie pozostawał w tyle. Była to prawdziwa uczta, gdyby nie własne kompozycje z tekstami w języku polskim pomyślałbym że jestem na koncercie AC-DC. Wieczór zwięczył recital amerykańskiego wykonawcy. Był to kolejny wspaniały wieczór w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club.

koncert w dniu 20 kwietnia na Barka Live Music Club
koncert w dniu 20 kwietnia na Barka Live Music Club

The White (Rock z domieszką Blues, Latino, Funk, Pop - Warszawa, Pruszków)

  "Połączyła nas czystość i biel" jak to ujął Bartek-basista zespołu. Grupa zaczęła się formować od maja 2012 by jesienią uzyskać swoją ostateczną formę. Naszą dewizą jest dobra zabawa zarówno dla publiczności jak i nas samych. Interesuje nas rockowe brzmienie zarówno polskich jak i zagranicznych utworów, tych z pazurem jak i tych wolniejszych. Gramy covery rockowe m.in. z domieszką popu, latino, bluesu, funky, reggae. W niedługim czasie chcemy zająć się tworzeniem własnego materiału.

 Domi- wokal

Kuba- gitara elektryczna

Łuki- perkusja

Bartek- gitara basowa

 

https://www.facebook.com/pages/The-White/457186107663366?ref=hl

Grupa TOTO TRIBUTE BAND powstała w lipcu 2012 roku z inicjatywy braci Kaplińskich, gitarzysty Pawła i klawiszowca Krzysztofa. Wszyscy, łącznie z naszą wokalistką Zuzanną Wawruszczak dobrze czujemy się w klimatach rockowych, aczkolwiek zakładając zespół postanowiliśmy udowodnić, że muzyka jest bardzo szerokim spektrum i możliwe jest łączenie w niej rożnych stylów od: hard rocka, bluesa; po: pop, funk i reggae a kończąc na spokojnej balladzie. Muzyka którą gramy w TOTO TRIBUTE tylko z pozoru wydaje się prosta a tak naprawdę jest to bardzo wysoki poziom muzyczny, jaki stawiamy sobie za cel. Na naszych koncertach chcielibyśmy, aby publiczność świetnie się bawiła i była usatysfakcjonowana każdorazowo wynosząc miłe i niezapomniane wrażenia.

Zuzanna Wawruszczak – vocal

Krzysztof Kapliński – keyboards

Paweł Kapliński - gitara

Jakub Goławski - bas

Łukasz Stolarek - perkusja


 

 


HAYZEE RIDER
HAYZEE RIDER

Grupa powstała latem 2012 roku. Niesie nas fascynacja muzyką rockową. Hayzee Rider to bardzo szeroki, wszechstronny i różnorodny wachlarz klimatów rockowych, począwszy od mocnych i ostrych a kończąc na łagodnych i spokojnych kawałkach i balladach. Hayzee Rider tworzą muzycy z dużym doświadczeniem scenicznym, studyjnym i po szkołach muzycznych. Pracujemy nad własną płytą i gramy koncerty. Na koncertach gramy zarówno ulubione covery jak i własny materiał.

Hayzee Rider to grupa dobrych przyjaciół zafascynowanych muzyką rockową. Jedynym naszym celem jest granie rock'a dla samej przyjemności i frajdy. Jeżeli moglibyśmy dać powody do radości także innym, kochającym te klimaty, tym większa frajda dla nas :) Hayzee Rider by Hayzee Rider Entertainment Ltd. Production: Akcja dzieje się w Stanach w trakcie gorącego lata. Amerykanie mawiają wtedy, że pogoda jest Hot, Humid i Hayzee czyli Gorąco, Parno i ... no właśnie ... Na autostradzie, tuż nad rozgrzaną powierzchnią, widać wyraźnie jak powietrze drga i tańczy w słońcu. Taki taniec skąpanego w gorącym słońcu powietrza, to właśnie Hayzee. Tak na serio, słowa tego nie ma w żadnym szanującym się słowniku … Let’s rock and roll and ride together!

Hayzee Rider rock crew:
Melodia Stankiewicz - vocal
Mariusz „Crystal" Cyrus – gitara elektryczna
Baston Bassbados – gitara basowa
Łukasz Stolarek – perkusja

Melodia Stankiewicz - vocal

Mariusz „Crystal" Cyrus - gitara elektryczna
Na gitarze gra od 15 lat. Do gry na gitarze zainspirowało go solo gitarowe z kawałka Aerosmith „What it takes," po którego usłyszeniu doszedł do wniosku, że też chciałby tak grać. Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy. Zanim dołączył do Hayzee Rider grał w zespole The Rock, w którym dużo koncertował oraz w zespole The Suters, z którym grywał na różnych jam sessions w Warszawie. Styl w jakim najbardziej lubi grać to rock, metal i blues, aczkolwiek inspiruje się różną muzyką, od klasyki czy jazzu po trash metal czy brutalny death metal. Na co dzień, nauczyciel gry na gitarze elektrycznej w prestiżowej, prywatnej szkole nauki gry na gitarze w Warszawie.

Baston Bassbados – gitara basowa
Gra na basie od ponad 20 lat w różnych bandach. Fascynowało go to co inne. Sięgnął po cztery struny zamiast sześciu. Podobała mu się perspektywa potężnego niszczyciela kruszącego ściany nuklearną siłą basu.1-szy zespół to Kaftan Bezpieczeństwa. Współzałożyciel Jaguara, który w 1984 roku wygrał Battle of the Bands w gdańskim klubie Gedanus i w tym samym roku zajął 1-sze miejsce na Festiwalu w Jarocinie, otrzymując też 1-szą nagrodę publiczności. Przez 10 lat żył w Stanach. W trakcie high school i studiów na uniwersytecie w Nowym Jorku, grał mocnego, amerykańskiego rocka w kilku undergroundowych bandach. Po powrocie do Polski grał w kapelach OK Band, Hayzee Blue i The Rock.

Łukasz Stolarek – perkusja
Muzyk, perkusista, perkusjonalista, wibrafonista. Absolwent Towarzystwa Muzycznego Stanisława Moniuszki oraz Autorskiej Szkoły Muzycznej I i II stopnia Krzysztofa Komedy w Warszawie. Na codzień członek zespołów Hazyee Rider, Guerilla Radio, White, ToTo Tribute i trio Jana Borysewicza JAN BO. Profesjonalista o dużym doświadczeniu studyjnym i scenicznym mający za sobą setki zagranych koncertów. Wszechstronny, grający w najróżniejszych stylach muzycznych od Hard Rocka, Pop Rocka, poprzez Pop, Funk, Soul, Fusion, Blues, Jazz, Rytmy Latyno - amerykańskie, Drum & Bass i Hiphop.

Facebook
http://www.facebook.com/hayzeerider
Myspace
http://www.myspace.com/hayzeerider
You Tube
http://www.youtube.com/hayzeerider
BAND.pl
http://band.pl/hayzee-riderayzeerider

Recenzja koncertu z dnia 16 marca w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club
Recenzja koncertu z dnia 16 marca w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club

W dniu 16 marca odbył się w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club koncert zespołów The Black Jack Union, Zeucide, Rose Gordon. Pomysłodawcą i niejako promotorem tego wydarzenia artystycznego był  wokalista "ZEUS" z zespołu Zeucide. W sposób niespotykany i profesionalny zaprezentował dwa mniej znane zespoły. Jest to w pełni profesjonalny producent muzyczny. Ale wracając do koncertu The Black Jack Union był to ich niejako debiut sceniczny i to bardzo udany. Z kazdym następnym utworem zespół brzmiał coraz lepiej pokonując tremę. Występ był nagradzany licznymi i intesywnymi brawami. Zespół miał skład międzynarodowy śpiewała rodowita amerykanka zaś na perkusji grał egipcjanin. Klu koncertu był występ zespołu Zeucide to w pełni profesjonalny zespół wszystko tam grało i brzmiało fantastycznie. Jeszcze do tej pory nie mogę wyjść z podziwu na formą zespołu i ich nowatorskich pomysłów na muzykę, to zespół który ma wielką szansę na polskim rynku muzycznym. Koncert zakończyła formacja Rose Gordon z porywającą muzyką chyba zaliczyć należało by ich prezentwany styl do amerykańskiego punk rocka. Wspaniała wokalistka grająca na gitarze to rzadkość ale ona nie była statywem do gitary lecz całkiem nieźle wymiatała. Zespół porwał do tańca całą publiczność a było na prawdę ciasno. To był bardzo udany wieczór w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club.

Przejdź na
ASTG.pl


Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
94,440 unikalne wizytyRealizacja: Paweł Pulit
Copyright PHP-Fusion 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU AGPL v3.
ART PROMOTIONS ASTG
Tagi: astg, art promotions, zespoły, koncerty, blues session